пошук  
версія для друку
27.10.2010

Суд виправдав підозрювану в непокорі міліції адвоката Монтян

   

Подільський районний суд визнав невинною адвоката Тетяну Монтян, яку підозрювали у вчиненні адміністративного правопорушення - злісній непокорі законному розпорядженню або вимозі працівника міліції.  Про це Монтян повідомила Українським Новинам.

У такий спосіб суд розглянув справу про притягнення Монтян до адміністративної відповідальності за статтею 185 статті Кодексу про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку й державного кордону, військовослужбовця) і закрив щодо нього провадження.

"Я невинна як Божий ангел. Суд закрив провадження у зв’язку з відсутністю в діях адмінправопорушення", - сказала Монтян.

Вона повідомила, що засідання суду відбулося у вівторок.

Нагадаємо,   21 жовтня, у блозі на сайті «Української правди» Тетяна Монтян заявила, що її утримують у КПЗ Подільського райвідділу міліції Києва. У коментарі ТК вона сказала, що представники затримали її без жодних пояснень, після того, як вона намагалася захистити свою клієнтку. За словами Монтян, представники міліції цю жінку били і тягли коридорами відділку за ноги у непритомному стані. Також пані Монтян розповіла, що під час інциденту вона представилася як адвокат.

За матеріалами Українських новин і Телекритики  

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль