пошук  
версія для друку
27.10.2010
джерело: www.telekritika.ua

Сергій Андрушко подав скаргу на бездіяльність прокуратури

   

Спеціальний кореспондент програми «Вікна-новини» каналу СТБ Сергій Андрушко 26 жовтня подав до Генеральної прокуратури України скаргу щодо бездіяльності органів прокуратури у справі про перешкоджання професійній діяльності журналіста. Про це він повідомив ТК.

У скарзі зазначено: «Зважаючи на те, що не отримано жодних процесуальних рішень, з яких вбачалося, що постанову прокуратури Голосіївського району міста Києва скасовано або залишено в силі, така бездіяльність органів прокуратури позбавляє мене можливості належним чином захистити мої порушені права, зокрема, оскаржити відмову в порушенні кримінальної справи».

Сергій Андрушко нагадує, що вже 2,5 місяця ГПУ не повідомляє, як вона відреагувала на рішення Голосіївської прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи. «І тепер протягом місяця вони мають повідомити, чи підтримують це рішення. Якщо вони відмовляться, я маю намір далі подавати до суду», - сказав він.

Раніше в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності Сергієві Андрушку відмовила прокуратура Голосіївського району міста Києва. Журналіст оскаржив це рішення у прокуратурі міста Києва, але та теж відмовила. «Перша інстанція, яка відмовила в порушенні кримінальної справи, не опитала жодних свідків. Окрім того, на запрошення прокуратури не прийшли самі охоронці, і досі невідомо прізвище співробітника УДО (який застосував силу - ред.)», - нагадує журналіст.

Нагадаємо, під час відвідання президентом Віктором Януковичем агровиставки співробітник УДО застосував силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка. Попри численні вимоги, громадськості досі не названо ім’я охоронця, що напав на журналіста під час виконання ним професійних обов’язків.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори