пошук  
версія для друку
16.11.2010
джерело: ua.korrespondent.net

Міліція затримала одного з організаторів акції протесту під стінами Ради

   

Співробітники внутрішніх справ затримали одного з організаторів акції протесту під стінами Верховної Ради, лідера коаліції учасників помаранчевої революції Сергія Мельниченка.
Мельниченко особисто повідомив про затримання, зателефонувавши одному зі своїх друзів-журналістів. Саме Мельниченко подавав заявку на проведення мітингу біля стін парламенту.

За його словами, йому інкримінується порушення порядку проведенням масових акцій протесту (ст.185, ч.2 Адміністративного кодексу України).
Раніше повідомлялося, що міліція має намір порушити кримінальну справу стосовно організаторів акції протесту підприємців за несанкціоноване перекриття руху автотранспорту вулицею Грушевського.
Як заявив начальник столичної міліції Олексій Крикун, учасники мітингу поводяться спокійно. "Але рух перекрили. Зараз документуємо і будемо вирішувати питання щодо керівників акції - складемо спочатку протоколи за те, що рух перекрили, а потім будемо дивитися за матеріалами, як вони будуть поводитися. І, відповідно, порушимо кримінальну справу", - сказав Крикун.
Раніше Крикун заявив, що міліція володіє інформацією, що серед пікетників під Верховною Радою є "радикально налаштовані особи, які готові спровокувати ситуацію з метою зриву прийняття Податкового кодексу".
При цьому на уточнююче питання, чи буде міліція розганяти учасників мітингу, він відповів: "Якщо будуть так, як зараз поводитися, не будемо. Якщо будуть прориватися до Верховної Ради - то будемо".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори