пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"201032
25.11.2010
джерело: www.helsinki.org.ua

МВС: Не виноватые мы! Они сами пришли!

   

Саме так можна трактувати відповідь, що надійшла до УГСПЛ з Міністерства внутрішніх справ України щодо подій в Харкові в парку Горького. «Учасники акції протесту своїми навмисними діями заважали робітникам виконувати свої функції, блокували рух будівельного транспорту, демонстративно заходили до небезпечних зон падіння зрізаних дерев, чим наражали на небезпеку себе і оточуючих», звітує Міністерство.

МВС продовжує звинувачувати мітингувальників, що захищали парк, у порушенні ст. 39 Конституції України (право на мирні збори). Адже ті, мовляв, не повідомили органи влади та місцевого самоврядування про свої дії.

Міністерство також гордо інформує про те, що під час зазначених подій стосовно 28 порушників міліціонерами було складено протоколи про адмінпорушення. За що тільки не були покарані захисники парку Горького: дрібне хуліганство, порушення порядку проведення зборів і мітингів, непокора законному розпорядженню працівників  міліції.

Стосовно побиття невідомими в чорному захисників парку при бездіяльності міліціонерів в листі зазначено, що за результатами службового розслідування «наряди міліції діяли в межах законодавства та відповідно до обстановки, яка склалася».

Надзвичайно цікавим є і наступний абзац: «Проте, за окремі недоліки в організації службової діяльності із забезпечення охорони громадського порядку ряд керівників Дзержинського РВ Харківського МУ ГУМВС притягнуто до дисциплінарної відповідальності».

На жаль, кого саме і за які недоліки покарали в листі не йдеться.

Повний текст листа МВС можна знайти тут:

1 сторінка - МВС!

2 сторінка - МВС2

3 сторінка - МВС3Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори