пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.11.2010
Соціально-економічні права
джерело: www.epravda.com.ua

Влада змушує депресивні галузі підтримати Податковий Кодекс - профспілки

   

Влада готує виступи на підтримку Податкового Кодексу. Про це йдеться в заяві Національного форуму профспілок України.

Як зазначають у профспілках, підготовка виступів відбуватиметься за однією схемою: влада даватиме вказівку керівникам підприємств, які в свою чергу змушуватимуть працівників публічно висловлюватись на підтримку Податкового Кодексу. При цьому будуть задіяні ті галузі економіки, які перебувають у занепаді і залежному від влади стані.
Зокрема, одна з таких акцій уже відбулася 24 листопада, коли виробники легкої промисловості дали прес-конференцію в УНІАН, закликавши учасників акцій протесту припинити мітинги та погодитися з прийняттям Податкового Кодексу.
Як звернув увагу Голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, у минулому році заборгованість з виплати заробітної плати на вітчизняних підприємствах легкої промисловості зросла у середньому на 37%, при цьому 25% працівників галузі перебували в режимі вимушеної неповної зайнятості. Крім того, за 9 місяців 2009 року кількість працюючих у галузі виробництва виробів із шкіри та взуття скоротилася на 3,3%, а спад виробництва лише текстилю досяг 33,3%.
«Це є свідченням того, що галузь легкої промисловості доведена до такого стану, коли без підтримки держави вона існувати не зможе. А отже, представники цієї сфери вимушені діяти та висловлюватися на підтримку будь-яких рішень влади», - наголосив Якібчук.
За інформацією НФПУ, подібні виступи і прес-конференції на підтримку Податкового Кодексу планують представники суднобудівної, літакобудівної та інших галузей.
У профспілках переконані, що прийняття Податкового Кодексу спрямоване саме на те, щоб перетворити тих, хто сьогодні ще відстоює свою свободу на націю німих і покірних служників.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль