пошук  
версія для друку
09.12.2010
джерело: www.telekritika.ua

Суд переніс справу за позовом журналіста СТБ Сергія Андрушка до прокуратури

   

Розгляд справи за позовом кореспондента СТБ Сергія Андрушка щодо скасування відмови у порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання законній професійній журналістській діяльності перенесено на 13 грудня.

Таке рішення суддя Микола Дідик прийняв у зв’язку з тим, що на засіданні 8 грудня не з’явилася друга сторона по цій справі, тобто представники прокуратури Голосіївського району. Також вони не подали матеріали про відмову у порушенні кримінальної справи.

Справа  слухається в Голосіївському суді. У своїй заяві Сергій Андрушко просить скасувати Постанову про відмову у порушенні кримінальної справи за фактом вчинення злочину, передбаченою статтею 171 Кримінального Кодексу України, яку 1 липня 2010 року видав помічник прокурора Голосіївського району С. Лисенко. Також Сергій Андрушко просить повернути матеріали для проведення додаткової перевірки.

Як писала ТК, раніше в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності Сергієві Андрушку відмовила прокуратура Голосіївського району міста Києва. Журналіст оскаржив це рішення у прокуратурі міста Києва, але та теж відмовила.

Нагадаємо, під час відвідання президентом Віктором Януковичем агровиставки співробітник УДО застосував силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка. Попри численні вимоги, громадськості досі не названо ім’я охоронця, що напав на журналіста під час виконання ним професійних обов’язків.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори