пошук  
версія для друку
16.12.2010
джерело: www.telekritika.ua

Профільний комітет підтримав законопроект про суспільне мовлення

   

Члени комітету з питань свободи слова та інформації на засіданні 15 грудня більшістю голосів підтримали законопроект № 7241 «Про внесення змін до Закону України "Про систему суспільного телебачення і радіомовлення України"» (нова редакція), внесений народними депутатами Андрієм Шевченком, Владиславом Каськівим та Євгеном Сусловим.

Доповідач з цього питання, голова комітету Андрій Шевченко, презентував присутнім законопроект. Він, зокрема, зазначив, що автори проекту пропонують суспільному мовнику відмовитися від реклами. «Проект передбачає бюджетне фінансування - 0,05%; наглядову раду з 15 членів, 9 з яких це представники парламенту, а решта від громадських організацій. Важливі рішення, такі як ухвалення редакційної політики або статуту, обрання керівника ухвалюватимуться мінімум 10 голосами», - зазначив Андрій Шевченко.

Член комітету Олена Бондаренко виступила за змішане фінансування (бюджетне і абонентська плата), крім того, вона має застереження щодо запропонованого механізму створення наглядової ради. «Я знаю, що зараз готується в Адміністрації президента проект про громадське мовлення, тому я поки що утримаюсь від голосування за цей проект», - сказала вона.

У результаті п’ятеро присутніх на засіданні членів комітету підтримали проект № 7241, троє утрималося. Профільний комітет рекомендує парламенту прийняти законопроект за основу.

Нагадаємо, що законопроект «Про Національну громадську телерадіокомпанію України» повністю закінчений і переданий главі Адміністрації. Про це у коментарі ТК зазначила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори