пошук  
версія для друку
17.12.2010
джерело:
Генпрокуратура не виявила ознак злочину у діях охоронців прем

Генпрокуратура не знайшла порушень у діях охоронців Азарова, які перешкоджали знімальній групі 5-го каналу

   

Генпрокуратура не виявила ознак злочину у діях охоронців прем’єр-міністра Миколи Азарова, які зламали камеру 5-го каналу та перешкоджали роботі знімальної групи. Про це йдеться у листі заступника генерального прокурора Анатолія Пришка до віце-спікера Миколи Томенка, пише в блозі на «Телекритиці» журналіст 5-го каналу Азад Сафаров.

Микола Томенко, нагадаємо, звертався до ГПУ щодо неправомірних дій «удошників» проти знімальної групи 5-го каналу.

У відповіді Генпрокуратури зазначено, що «військовослужбовці Управління державної охорони України діяли відповідно до вимог Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" і своїх службових обов’язків».

У зв’язку з цим 10 грудня Головне управління військових прокуратур винесло постанову про відмову в порушенні кримінальної справи.

Копію листа 5-му каналу надала прес-служба Миколи Томенка. Від ГПУ жодних повідомлень або листів про відмову в порушенні кримінальної справи 5-му каналу не надходило.

На сайті Генеральної прокуратури у відділі новин також жодної інформації про цю постанову. Хоча по телефону представники військової прокуратури запевнили журналіста, що листа 5 каналу таки відправили.

Нагадаємо, що парламентська тимчасова слідча комісія з питань цензури теж вирішила звернутися до Генпрокуратури і Управління державної охорони з проханням надати юридичну оцінку діям працівників УДО в інциденті зі знімальною групою 5-го каналу, а в разі виявлення порушення законодавства відповідно на нього відреагувати.

Як повідомляла ТК, 27 листопада під час відвідання Віктором Януковичем і Миколою Азаровим наметового містечка підприємців на Майдані охоронці прем’єр-міністра грубо перешкоджали роботі знімальної групи 5-го каналу та зламали об’єктив камери DVcamDSR 390.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори