пошук  
версія для друку
24.12.2010
джерело: www.ua.glavred.com

Суд заборонив Міносвіти підписувати контракт із обраним ректором ДонНУ

   

Міністерству освіти й науки, молоді та спорту заборонено підписувати контракт із обраним ректором Донецького національного університету Юрієм Лисенком.

Як передає УНІАН, про це повідомила сьогодні журналістам адвокат Лисенка та його дружини Тетяни Лев Катерина Кутня.

За її словами, таку заборону винесено Київським окружним адміністративним судом у зв’язку з тим, що прийнято до розгляду позов Олександра Користіна, який звернувся до суду, оскільки його кандидатура, всупереч закону про вищу освіту, не була представлена на виборах ректора.

«На сьогодні дійсно є ухвала Київського окружного адміністративного суду, відповідно до якої Міністерству освіти заборонили підписувати контракт із Юрієм Лисенком. Це пов’язано з тим, що відкрито провадження за позовом Олександра Користіна», - сказала Кутня, зазначивши, зараз в суді йде процес і все залежатиме від його рішення.

Адвокат також повідомила, що наступне засідання Київського окружного адміністративного суду у цій справі відбудеться 27 грудня, де вона представлятиме інтереси Лисенка. «Слухання призначене на наступний понеділок. Ми в ньому будемо брати участь як третя особа», - сказала Кутня.

Вона не змогла відповісти, скільки триватимуть ці судові розгляди, і підкреслила, що все залежатиме від суду. «Про строки розгляду в законодавстві нема конкретики, в законодавстві вказано – в розумні строки, але наскільки ці розумні строки будуть дотримані, це вже залежить тільки від суду», - сказала Кутня.

Нагадаємо, професор Лисенко 10 грудня переміг на виборах ректора Донецького національного університету. 15 грудня міліція провела обшук у його квартирі. 17 грудня прес-служба прокуратури Донецької області повідомила, що в Донецькому національному університеті проходять слідчі дії, пов’язані з порушенням кримінальної справи про розтрату майна посадовими особами вузу. При цьому прес-служба прокуратури області попросила «не пов’язувати факт порушення кримінальної справи з виборами ректора університету».

Увечері 17 грудня побили Тетяну Лев. За словами Лисенка, нападники заявили його дружині: «Це тобі за чоловіка!»

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори