пошук  
версія для друку
24.12.2010
джерело: news.dt.ua

Постраждалого у бійці Волинця викликали до прокуратури розповісти про блокування трибуни

   

Народний депутат від фракції «БЮТ-Батьківщина» Михайло Волинець, який постраждав під час бійки у Раді 16 грудня, викликаний на допит до столичної прокуратури. За даними «Дзеркала тижня», його викликають в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом незаконного впливу на голову парламенту Володимира Литвина та депутатів.

Як сказано у повістці столичної прокуратури, текст якої має у своєму розпорядженні «ДТ», «справу №50-5926 порушено за ч.2 ст.344 Кримінального кодексу за фактом незаконного впливу на голову Верховної Ради України та народних депутатів України з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків, вчиненого особами з використанням свого службового становища».

Михайла Волинця просять прибути для допиту у якості свідка до слідчого відділу прокуратури міста Києва з 23 по 30 грудня включно.

Як повідомлялося, 16 грудня у сесійній залі Ради сталася бійка між депутатами фракцій Партії регіонів і «БЮТ-Батьківщина». У результаті зіткнення декілька депутатів від опозиції були госпіталізовані.

В ході бійки в парламенті Михайлу Волинцю один з депутатів від Партії регіонів розбив голову стільцем. Сам Волинець тоді повідомив журналістам, демонструючи свою розбиту руку: «У мене була розбита голова і тут велика рана. Щелепа ... я тут не відчуваю зубів».

Потерпілі депутати від БЮТ, а також група депутатів від «Нашої України» у повному складі звернулися до Генеральної прокуратури щодо розслідування подій у Раді і притягнення до відповідальності депутатів від Партії регіонів, які приймали участь у бійці.

Претензії висунуті до семи депутатів від Партії регіонів: депутата-сумісника Дмитра Саламатіна, Петра Цюрка, Олександра Пеклушенка, Анатолія Горбатюка, Вадима Столара, Олександра Волкова та Олега Царьова.

Прокуратура Києва за матеріалами дослідчої перевірки, проведеної органами внутрішніх справ щодо подій, які мали місце 16 грудня в сесійній залі Верховної Ради, порушила кримінальну справу за частиною 2 статті 344 — втручання в діяльність державного діяча.

Як повідомив «Дзеркалу тижня» голова комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат від «БЮТ-Батьківщина» Віктор Швець, прокуратура порушила кримінальну справу проти нардепів від БЮТ за фактом перешкоджання діяльності народних депутатів, тобто, за блокування трибуни.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори