пошук  
версія для друку
28.12.2010
джерело: www.bbc.co.uk

Франція стурбована подіями в Україні

   

Франція пов’язує відносини з Україною з дотриманням правових стандартів українськими судами, заявив представник французького уряду.

Міністерство закордонних справ країни надало публічне роз’яснення свого ставлення до арешту Юрія Луценка та судових проваджень проти Юлії Тимошенко.

Ми сподіваємось, що українське правосуддя працюватиме цілковито незалежно. Повага до стандартів правової держави є серцевиною відносин, які Франція та Європейський Союз сподіваються побудувати з Україною

Бернар Валеро, речник МЗС Франції

На запитання щоденного загальнополітичного часопису Le Croix речник дипломатичного відомства Бернар Валеро відповів у понеділок: "В Україні розпочато декілька судових справ проти багатьох впливових політиків. Уникаючи коментарів до кожного конкретного випадку, ми сподіваємось, що українське правосуддя працюватиме цілковито незалежно. Повага до стандартів правової держави є серцевиною відносин, які Франція та Європейський Союз сподіваються побудувати з Україною. Зокрема, в рамках угоди про асоціацію Україна-ЄС, що нині обговорюється".

Як каже кореспондент Української служби Бі-Бі-Сі в Парижі Алла Лазарєва, це досі найчіткіше свідчення стурбованості французького уряду подіями в Україні, зокрема судовим переслідуванням колишніх урядовців.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори