пошук  
версія для друку
14.01.2011
джерело: maidan.org.ua

Ще проти одного учасника підприємницького Майдану порушили кримінальну справу

   

13 січня учасника протестів підприємців проти Податкового кодексу Романа Федчука викликали до міліції, де вручили йому підписану 10 січня 2011 р. Постанову про порушення проти нього кримінальної справи № 10-24412 за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу України (постанова підписана слідчим СУ ГУМВС України в м. Києві Сеперовичем Є. В.).

Нефахові міліціянти, які не лише ніколи не встановлювали наметів на Майдані, але й не володіють елементарною логікою, яка каже, що у гранітні плити кілки забиватиме лише божевільний, і що, якби такий знайшовся, то він пошкодив би не гранітну плитку, а самі кілки й не встановив би в результаті намети, звинуватили Р. Федчука в тому, що "в період з 22.11.2010 по 03.12.2010 Р. Федчук спільно з Ахтирським О. С., Мельниченком С. В., Мандичем С. В., Гаркавенком І. О., Заплаткіним О. В. та Грузиновим В. М., які діяли за попередньою змовою з невстановленими досудовим слідством особами, ... умисно забили в гранітне покриття площі металеві прути у кількості 132 штуки", чим спричинили "Шляхово-експлуатаційному управлінню по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них" Шевченківського району м. Києва матеріальний збиток у сумі 212292 грн. 00 коп.

На відміну від затриманих 25 грудня 2010 р., Роман Федчук справді був, хоч і далеко не головним, учасником акцій протесту проти Податкового кодексу, брав участь в акціях протесту разом з десятками тисяч інших людей, перебував у наметовому містечку. Однак наметів він не встановлював, жодного кілка не забивав і переважну більшість осіб, з якими діяв за версією слідства "за попередньою згодою" (Мандича, Гаркавенка, Заплаткіна, Грузинова) навіть на очі не бачив і не знав про їх існування до того, як прочитав в інтернеті про їх затримання.

Постанова про порушення кримінальної справи проти Р. Федчука свідчить про те, що бєспрєдєльна українська влада, яка пообіцяла, що репресій проти протестуючих щодо Податкового кодексу, визнаного самим Президентом В. Януковичем недолугим, не буде, насправді "не відповідає за базар" (для нечленів ПР - не дотримується свого слова) і просто взяла перепочинок на святкову п"янку зі співами "Мурки". Отже найближчим часом, очевидно, слід очікувати нових затримань людей, які всупереч будь-якій логіці вгачували металеві прути у тверді гранітні плити, і яким, всупереч законам фізики, це вдалось зі шкодою для плитки і без шкоди для кілків.

13-01-2011

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори