пошук  
версія для друку
22.01.2011

Попереджувальне добове голодування проти політичних переслідувань в Україні

   

З 09:00 години 22 cічня 2011 року до 09:00 години 23 січня 2011 року біля входів до ГУ МВС у м. Києві учасники ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» («КУПР») спільно з іншими громадськими, громадсько-політичними і політичними організаціями та представниками засобів масової інформації проводитимуть попереджувальне добове голодування проти репресій в Україні.

Мета акції – заявити свій протест проти безпідставних протизаконних звинувачень організаторів і учасників підприємницького Майдану-2 і закриття всіх кримінальних справ, що мають ознаки переслідувань за переконання (репресій) та скасування антиконституційних обмежень на мирні зібрання громадян.

Ми заявляємо, що під час проведення акції з боку її учасників не буде вчинено будь-яких протиправних дій та/або порушень громадського порядку, створення загрози національній безпеці, посягання на права та свободи інших громадян та створення загрози життю та здоров’ю громадян.

Лідери організації влаштують під час проведення акції попереджувального добового голодування прес-конференцію для засобів масової інформації та представників іноземних дипломатичних місій щодо стану дотримання громадянських прав і свобод в Україні та щодо планів своїх подальших дій.

Прес-служба ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» press.kupr@gmail.com

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори