пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
04.04.2011
Міжнародна політика і права людини
джерело: maidanua.org

Президент CКУ зустрівся з директором Бюро Демократичних Інституцій та Людських Прав ОБСЄ Янезом Ленарчичем

   

18 березня 2011 р. у Варшаві, Польща, президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з директором Бюро демократичних інституцій та людських прав Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ)  Янезом Ленарчичем (Janez Lenarčič). У цій зустрічі також узяв участь секретар Об’єднання українців Польщі Мирослав Купич.

Президент СКУ ознайомив директора Бюро демократичних інституцій та людських прав ОБСЄ з діяльністю СКУ та звернув особливу увагу на порушення основних прав і свобод в Україні, у тому числі й на антидемократичний тиск нинішніх владних структур на політичних опонентів. Він також наголосив на наполегливих намірах російської влади ліквідувати дві українські громадські організації в Росії, Федеральну національно-культурну автономію українців Росії і Об’єднання українців Росії, та припинити діяльність Бібліотеки української літератури в Москві.

Янез Ленарчич виявив свою зацікавленість порушеними питаннями та просив і далі надсилати йому відповідну інформацію, а також призначив контактну особу для полегшення спілкування з СКУ.

“Розширення співпраці з Бюро демократичних інституцій та людських прав ОБСЄ є кроком уперед у діяльності Світового Конґресу Українців. Ми й далі будемо підтримувати тісний зв’язок з цим бюро та всіляко сприяти захисту прав і свобод українців в Україні та в українській діаспорі, ” - заявив президент СКУ Евген Чолій.

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ
145 Evans Ave., Suite 207
Toronto, ON
M8X 5X8 Canada
Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250
e-mail: [email protected]
website: http://www.ukrainianworldcongress.org

На фото: Евген Чолій та Янез Ленарчич.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль