пошук  
версія для друку
16.05.2011

Міносвіти таки "кинуло" студентів! Завтра молодь оголосить дату масових протестів

   

13.05.2011 представник студентських та молодіжних організацій вийшов з експертної робочої групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС), яка займається доопрацюванням міністерського варіанту проекту Закону "Про вищу освіту". Причина - в остаточному тексті проекту, презентованому Міністерством, проігноровані геть усі вимоги молоді.

 

ВідеоДОКАЗ: http://youtube.com/watch?v=2NA_YAfEdek

 

"До остаточного тексту не увійшли усі 9 пропозицій до міністерського проекту Закону, підготовлені студентськими та молодіжними організаціями, які  нещодавно влаштовували масові акції протесту, - розповідає екс-член робочої групи МОНМС Антон Делікатний. - "Зокрема, Міністерство включило у текст проекту можливість збільшення плати за навчання студентів-контрактників у будь-який час і на будь-яку суму."

Оскільки перемовини з владою остаточно зайшли у глухий кут 17 травня, у вівторок, о 13:00 у Києві в парку ім.Т.Шевченка (біля пам'ятника) співорганізатори нещодавніх студентських протестів – Незалежна студентська профспілка "Пряма Дія", Громадянський рух "Відсіч", Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) та Студентська колегія НаУКМА - оголосять про дату наступних масових акцій непокори.

Нагадуємо, що міністерський проект є "братом-близнюком" нещодавно відкликаного через студентські протести законопроекту N7486-1. 31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі зазначені організації та їхні регіональні партнери влаштували акції протесту проти ухвалення законопроекту N7486-1 "Про вищу освіту". А 28 лютого у Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Житомирі, Івано-Франківську, Миколаєві, Хмельницькому, Рівне та Сімферополі студентство вже протестувало проти усіх законопроектів "Про вищу освіту", які містили норми, що дискримінують молодь. І 10 березня молодь отримала результат: законопроект N7486-1 був відкликаний його авторами - сімома народними депутатами з головою найбільшої парламентської фракції на чолі.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380638273837, +380956051563 (Антон Делікатний), +30681217741 (Михайло Лебедь)

 

16.05.2011

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль