MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Перший семінар навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011»

20.05.2011    джерело: postup.lg.ua
Костянтин Рєуцький
відбудеться у Чернігові з 23 по 27 травня. Організатори запрошують всіх зацікавлених журналістів, державних та громадських експертів в галузі освіти з прав людини взяти участь у семінарі в якості спостерігачів

Журналісти краще зрозуміють права людини

 

З 23 по 27 травня у Чернігові відбудеться перший семінар навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011». У семінарі візьмуть участь 20 представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації.

Семінар є складовою довготермінового навчального курсу який складається з двох сесій, дистанційного компоненту та навчального визі ту до однієї з європейських країн.  Під час першого семінару учасники більше дізнаються про філософськи засади та історію розвитку концепції прав людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини та стандарти висвітлення проблематики прав людини у ЗМІ. Програма навчального курсу розроблена у співпраці з фахівцями Гельсінського Фонду з Прав Людини (Варшава).

Журналісти матимуть нагоду послухати відомих в Україні експертів з журналістського та правозахисного середовища: Володимира Яворського, виконавчого директора Української гельсінської спілки з прав людини, Єгора Соболєва, координатора Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», Богдана Крикливенко, представника секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду в Україні, Олександра Бурмагіна, члена правління Асоціації медіа-юристів, Сергія Бурова, координатора Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Олександра Войтенко, експерта ВА «Нова доба» та інших.

Організатори запрошують всіх зацікавлених журналістів, державних та громадських  експертів в галузі освіти з прав людини взяти участь у семінарі в якості спостерігачів. Додаткову інформацію можна отримати у координатора навчального курсу «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини - 2011» Костянтина Рєуцького за телефоном : +38 050 628 06 61.

Захід є складовою частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та проводиться в рамках проекту «Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини: посилення впливу журналістської спільноти на стан дотримання прав людини в Україні», який адмініструється  Правозахисним центром «Поступ» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».  

 

Прес-служба Правозахисного центру «Поступ»

 Поділитися