пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
04.01.2012
Захист від дискримінації
джерело: ogo.ua

«У Рівному 24-річну дівчину ошукали на 10 тисяч гривень»

   

Знову приклад повідомлення про злочин від СЗГ УМВС України в Рівненській області: «…жінки ромської національності за допомогою гіпнозу забрали в рівнянки золоті прикраси на суму 10 тисяч гривень». Текст подаємо без змін («Права людини»).

3 січня у Рівному на вулиці Князя Романа жінки ромської національності за допомогою гіпнозу забрали в рівнянки золоті прикраси на суму 10 тисяч гривень.

Про це порталу OGO.UA повідомила Інна Березовська з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

– Жінка 45-ти років ромської національності підійшла до молодої дівчини і запитала як пройти в перукарню, – каже Інна Березовська.– Поки дівчина показувала їй дорогу, до них приєдналася ще одна особа років 25-ти. За допомогою гіпнозу жінки завели рівнянку у двір, де вона сама зняла з себе всі золоті прикраси і віддала їм.

Суму збитків оцінюють у 10 тисяч гривень.

Прикмети шахрайок, схожих до осіб ромської народності: старшій близько 45 років, зріст 165 см, очі темно-карі, волосся чорне із сивиною, зібране під світлим беретом. Була одягнута у замшеву коричневу дублянку до колін, світлий шарф. При собі мала середнього розміру чорну лакову сумочку. Іншій – на вигляд 20–25 років, зріст 160 см, очі світлі, волосся фарбоване руде, зібране у пучок, лице велике кругле. Була одягнута у шкіряну руду куртку до пояса, темні штани, чорні черевики. При собі мала середнього розміру зелену лакову сумочку, зроблену під крокодилячу шкіру.

Усіх, хто був свідками шахрайських дій на вулиці Кн. Романа 3 січня близько 11 год, чи може допомогти встановити місце знаходження невідомих, просимо повідомити за номером телефону 102.

Тетяна Закордонець


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль