пошук  
версія для друку
25.05.2011
джерело: zaxid.net

На Прикарпатті депутати відправили у відставку чиновницю, яка ображала галичан

   

24 травня під час сесії Калуської міської ради депутати відправили у відставку заступника міського голови з питань охорони здоров’я Віталіну Радецьку. Як повідомило Калуш FM, депутати одноголосно відреагували на заяву головного лікаря на звільнення.

Мер Калуша Ігор Насалик згодом повідомив, що просив свою київську заступницю не звільнятися. Водночас він додав, що новий заступник з медицини ймовірно також буде зі столиці. А поки це питання вирішується, мер Калуша особисто куруватиме галузь медицини у місті і, за його словами, продовжуватиме стратегічні напрямки своєї колишньої заступниці.

Раніше мер Калуша Ігор Насалик повідомляв, що судитиметься з газетою «Західний Вісник», яка розповсюдила заяву лікарів Калуської ЦРЛ з приводу брутального висловлювання головного лікаря Калуша В. Радецької.

«Наш шанований мер знайшов нам аж у Києві „великого спеціаліста“ (про яку на шпальтах Інтернету ми не знайшли жодної інформації, як і про „Клініку патології легень“, котрою добродійка керує, але інформацію про судову тяганину за майно, яку вона програла восени 2010 р., читали) Віталіну Радецьку. Сесія міської ради, повіривши на слово шанованому меру про „високий професіоналізм, уміння адмініструвати та керувати“, швидесенько віддала на поталу медицину міста та району новопризначеному заступнику Віталіні Радецькій. І почалося „реформування“, – йдеться у заяві, – метою якого є звільнення „зайвих“ осіб та формування приватної медицини».

Заступниця мера Калуша Ігоря Насалика не розмовляє українською мовою, запевняють лікарі, а тому хамство державного службовця, медики передали мовою оригіналу.

«Гримаючи кулаком по столі в актовому залі Калуської ЦРЛ, вона ставила „діагноз“ виборцям нашого мера: «Вы – генетически недоразвитый регион…, цыгане вы немытые и нечесаные…, мне говорили, что в этом регионе была зона, теперь понятно, откуда такие гены…, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в душе святого у вас нет..., пишите заявления об увольнении, всех уволю, уволю за саботаж руководителей любого уровня», – цитують Радецьку лікарі.

Прокурор міста Калуша Богдан Буряк повідомив, що факти, викладені у зверненні медиків Калуської ЦРЛ проти Віталіни Радецької, за попередніми висновками прокурорської перевірки, підтвердилися і відповідають дійсності.

За матеріалами Zahid.net

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль