пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.05.2012
Оголошення

Прохання про допомогу

   

Друзі! Допоможіть, будь ласка!

Калітвенцев Дмитро Дмитрович, голова НПГ шахти М.П.Баракова, 1956 р.н., знаходиться у важкому стані.  20 квітня у нього стався інсульт,  24 квітня  його терміново прооперували. Післяопераційний період проходить важко. Він до цього часу не прийшов до свідомості. Стан стабільно важкий. Якщо забезпечити йому лікування в належному обсязі сучасними ліками та методами, то він, за прогнозами лікарів, має шанс одужати. Кожний день лікування коштує 1000 - 1500 грн.

Дуже просимо, хто може, допоможіть коштами.

Ми відкрили банківський рахунок для його лікування.

 

Реквізити банківського рахунку:

АТ «Банк «Фінанси та Кредит»

Луганська філія

МФО304717

Рахунок 26203025804001

ОКПО 1573103949

Заливна Лариса Миколаївна

(на лікування хворого Калітвенцева Д.Д.)

Лариса Заливна, голова правління ЛОО <<Чайка>>,

керівник групи підтримки шахтарських пікетів

в 1994 - 2001 роках,

05 травня 2012 р. 

_______________________________

Додаткова інформація

Калітвенцев Дмитро Дмитрович, 1956 р.н., голова НПГ шахти ім.. М.П. Баракова ПАО «Краснодонвугілля», один з найяскравіших лідерів шахтарського і профспілкового руху в Україні. В 1992 р. він одним з перших став створювати незалежні шахтарські профспілки. За його безпосередньої участі були створені незалежні профспілки не тільки вугільних підприємств, але й в інших галузях промисловості та соціальної сфери. За його безпосередньої участі створена і діє Конфедерація вільних профспілок Луганщини, низка інших організацій: коаліція «Громадяни за прозорість дій влади»,  «Асоціація найманих працівників і власників».

Калітвенцев Д.Д.- депутат Луганської обласної ради 1У та У скликань (1998 р., 2002 р.) . Разом з ним на виборах 1998 та 2002 р.р.  перемогли 12 та 9 відповідно його колег від НПГ шахти ім. М.П.Баракова, ставши депутатами Краснодонської міської ради. Багато політичних партій хотіли б мати його в своєму списку, коли вибори почали проводитися суто за партійними списками. Але він лишився вільною людиною і в подальших виборах участі не брав.

Він є помітною постаттю у громадському середовищі. До його думки прислухаються лідери правозахисних та інших громадських організацій, борці проти корупції та захисники прав споживачів комунальних послуг, шахтарі-регресники  та  інтелектуальна еліта.  Він  не боїться давати неупереджені і справедливі оцінки фактам, подіям, явищам. Його думки, прогнози, оцінки завжди  цікаві  і об’єктивні, а погляди - прогресивні. Він завжди прагне отримати нові знання.

Калітвенцев Д.Д.  не живе своїми особистими інтересами, а інтересами людей і держави. Останнім часом він напружено працював, незважаючи на підвищений артеріальний тиск та перевтому. Про таких кажуть:  «горить» на роботі. Так, він захворів. Але він підніметься. За Вашої допомоги.

 Зробіть, будь ласка, що можете, задля його життя, яке він сповна віддає людям.

________________________________

От себя добавлю, что Дмитрий Калитвенцев - известнейший лидер шахтерского правозащитного движения, в 90-е годы, когда не выплачивалась зарплата, а государство спланированно разрушало угольную отрасль,  он организовывал протестные акции, забастовки, пешие походы горняков на Киев. В 1998 году под его руководством сотни шахтеров Краснодона пикетировали областную администрацию в течение почти 6 месяцев - пока не добились выплати задолженности по зарплате. Правда, пришлось заплатить дорогую цену. Один из них, Александр Михалевич, 14 декабря 1998 года сжег себя перед зданием администрации, а перед этой трагедией на шахтеров был брошен ОМОН генерала Будникова. Дмитрий тогда получил удар дубинкой по голове - именно в области того удара сейчас произошло кровеизлияние.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль