пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.05.2012 | Ініціатива ’Футбол Проти Упереджень’
Оголошення

Приєднуйтесь до програми соціальної відповідальності УЄФА ’RESPECT Diversity’ на ЄВРО 2012!

   

 Сотні пабів, кафе, барів, ресторанів, культурних і громадських закладів в Україні та Польщі стануть ’Територіями різноманітності’ під час ЄВРО 2012! Заклади, позначені плакатами ’Територія різноманітності’ будуть відкритими і гостинними для всіх, незалежно від національності, статі, фізичних можливостей чи сексуальної орієнтації.

  Стати учасником дуже просто - дайте відповідь на цей лист, вказавши назву, адресу та контактну особу закладу, а також якою мовою Ви бажаєте отримати плакати ’Територія різноманітності’, і ми доставимо їх у зручний для Вас час.

  Просто повісивши на своїй вітрині плакат ’Територія різноманітності’, ви дасте зрозуміти гостям ЄВРО 2012, що Ваш заклад відкрито для всіх, незалежно від національності, статі, обмежених фізичних можливостей або сексуальної орієнтації.

 Інформація про заклади, які стануть учасниками та повісять на своїх вітринах плакат ’Територія різноманітності’, буде поширена УЄФА та ФАРЕ серед іноземних уболівальників, які відвідають Україну під час ЄВРО 2012!

  Більш детальна інформація міститься в доданих файлах.

Теріторія різноманітності_ukr

Территория разнообразия_ru


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль