пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
14.08.2012
Оголошення

Акція на захист ув’язнених Pussy Riot

   

17 серпня 2012 р. пройде всесвітня акція на підтримку учасниць скандально відомої дівочої панк-групи Pussy Riot.

Як повідомляється на сайті http://freepussyriot.org/, на підтримку ув’язнених пройдуть демонстрації в Києві, Одесі, Барселоні, Лондоні, Мельбурні, Парижі, Вільнюсі та інших містах.

День акції обрано не випадково – саме 17 серпня російський «найсправедливіший суд у світі» повинен винести вирок Надії Толоконниковій, Марії Альохіній та Катерині Самуцевич, які з лютого перебувають у СІЗО.

Захист обвинувачених у справі Pussy Riot закликає прихильників в усіх країнах продемонструвати солідарність з дівчатами у дні, що залишилися до оголошення вироку.

У ці дні в різних містах світу перед російськими дипломатичними представництвами пройдуть концерти, мітинги і пікети.

Як пишуть організатори, «запрошуються всі!»

Kiev: http://www.facebook.com/events/227350677388464/

«Якщо Ви хочете організувати або взяти участь в протесті в своєму місті, і його немає в цьому списку, радимо зв’язатися з місцевим відділенням Amnesty International, і запропонувати їм свою участь», – повідомляють захисники панк-групи.

Нагадаємо, що учасниць групи Pussy Riot судять за те, що вони 21 лютого заспівали у московському храмі Христа Спасителя «панк-молебню» «Богородиця, Путіна прожени!»

Відтепер їх звинувачують у кримінальному злодіянні – «хуліганстві» (стаття 213 Кримінального кодексу РФ).


Рекомендувати цей матеріал

коментарі

щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном »»

2012.08.16 | Руслан Черепнин

В данном случае никакого произвола со стороны российских властей нет. Права одного человека заканчиваются там, где начинаются права другого человека.
Запев в московском храме Христа Спасителя «панк-молебню» «Богородица, Путина прогони!», три участницы группы Pussy Riot проявили явное неуважение к людям, собравшимся для отправления религиозного обряда и молитвы. Грубое нарушение общественного порядка в данном случае очевидно. Враждебное отношение к законно избранному народом России Президенту усматривается в самом названии так называемой «панк-молебни».
Таким образом, в действиях Н. Толоконниковой, М. Алехиной и Е. Самуцевич содержатся признаки преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 213 УК РФ, - хулиганство, то есть грубое нарушение общественного порядка, выражающее явное неуважение к обществу, совершенное по мотивам политической вражды группой лиц по предварительному сговору. Российский Суд должен признать подсудимых виновными в совершении вменяемого им преступления.
По моему глубокому убеждению, не Н. Толоконникова, М. Алехина и Е. Самуцевич являются авторами указанных действий, они совершили их по недомыслию, не до конца осознавая последствия. Но им отвечать за содеянное. Остается надеяться, что Уважаемый Суд, признавая участниц группы Pussy Riot виновными в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 213 УК РФ, проявит снисхождение к подсудимым и назначит им наказание в виде штрафа, но не лишения свободы, как предусматривает санкция данной части статьи.

Руслан Черепнин
г. Севастополь

При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль