пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.09.2012

Ігнорувати не можна допомогти

   

Зазвичай про них згадують 1 грудня чи 26 червня. Перелічують складнощі, з якими їм доводиться зіштовхнутися, порушення їхніх прав. В інші ж дні суспільство намагається зробити вигляд, що їх не існує. Так легше всім. Так спокійніше ігнорувати майже мільйон українців через їх статус.

Мережа правової допомоги для людей які живуть з ВІЛ та наркозалежних створена для того, аби БЕЗКОШТОВНО допомагати таким людям щодня.

Професійні юристи та адвокати в різних регіонах України безкоштовно захищають ВІЛ-інфікованих та наркозалежних людей від свавілля правоохоронних органів та бездіяльності медпрацівників.

Наші юристи працюють в таких областях:

Дніпропетровській області (м.Нікополь), Донецькій області (м.Горлівка), Києві, Криму, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Харкові, Херсоні та Черкасах. Зв’язатися з ними можна за контактами, які вказані тут:http://pravo.prostir.ua/network.php?news=783&lang=ukr

З початку роботи проекту (10.09.2012) вже було надано понад 1700 консультацій. Але людей, які потерпають від порушень їх прав через статус набагато більше.

Якщо ви знаєте людей, яким потрібна наша допомога, будь-ласка, поділіться контактами:

Детальніше про діяльність Мережі правової допомоги вразливим групам населення за тел. 044-228-45-25. 

 

З повагою,

Марина Говорухіна

044 417 41 18

050 612 00 20

 

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль