пошук  
версія для друку
06.12.2012
джерело: www.docudays.org.ua

Колись ми станемо щасливими

   

10 грудня 2012 р. відзначатиметься Міжнародний день прав людини – 64 річниця прийняття Генеральною Асамблеєю ООН «Загальної декларації прав людини».

З нагоди Міжнародного дня прав людини, Харківська обласна громадська організація «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА» у партнерстві з ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» і «Центром правової підтримки та інформації» Чугуївської правозахисної групи представляють мешканцям Харківщини найкращі документальні фільми на тему прав людини країн Європи, Америки, Азії та Африки у рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA.

Перший кінопоказ відбувся 5-го грудня 2012 р. для учнівської молоді Чугуївського професійного ліцею. Перед сеансом правозахисного кіно на тему «Що таке права людини» виступив голова ЦППД «ДУМА», керівник «Центру правової підтримки та інформації» ЧПГ Юрій Чумак. До уваги студентів та викладачів ліцею був представлений фільм польських кінодокументалістів «Колись ми станемо щасливими».

Подібні заходи заплановані також у низці освітніх закладів, райвідділах міліції, управлінні Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори