пошук  
версія для друку
24.12.2012

Тернополяни 19 грудня мітингували на колії

   

Мирний мітинг з вимогами повернути скасовані потяги, які курсували через Тернопіль, пройшов о 18.00 біля залізничного вокзалу 19 грудня.

Акціія була виключно мирною і позитивною. Учасники прийшли зі спорядженням, з яким їздили вказаним потягом у Карпати, заспівали пісень.

Головним героєм мітингу, який відбувся перед входом до залізничного вокзалу міста, став Святий Миколай. Він передав керівникам Укрзалізниці різку, яка символізувала оцінку тернополянами їхньої роботи, протягом минулого року. Оскільки керівництво місцевого вокзалу не захотіло приймати передачу для свого начальства, Миколай залишив різку в дверях вокзалу.

― Цією акцією ми хочемо привернути увагу керівництва залізниці до простих людей. Мене, як лижника-фрірайдера, найбільше зачепила відміна потяга Шепетівка-Івано-Франківськ. Ним туристи їхали в Карпати. Тепер зручного потяга в ту сторону нема. Але, здається, керівники Укрзалізниці твердолобі, і проблем людей не розуміють, ― розповів тернополянин, який грав роль Миколая, Юрій Герасимів.

Окрім різки в руках, Миколай тримав ще й хокейну ключку. Він пообіцяв, що нечемні керівники залізниці, окрім різки, можуть отримати ще й прочуханки нею.

Учасники акції роздавали перехожим квитки на неіснуючий потяг, на зворотній стороні якого була інформація про відмінені, протягом останніх років, потяги через Тернопіль. За підрахунками організаторів акції, залізниця на четвертину скоротила кількість рейсів через місто.

― Особливо гостро проблема з залізничним сполученням відчувається саме зараз, коли через снігопади автомобільні шляхи стали небезпечними. Тож це повинно стати ще одним приводом для Укрзалізниці, аби відновити соціально значимі потяги, ― зазначив координатор акції за повернення залізничних рейсів Андрій Мельничук.

До слова, у мережі Facebook є група із назвою "Святий Миколайку, поверни нам поїзд Шепетівка - Івано-Франківськ!"

За матеріалами видань: інтернет-видання Доба, Газета корисних новин Тернопіля

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль