пошук  
версія для друку
29.12.2012 | Георгій Кобзар

В Херсоні кіно про права поєднали з майстер-класами від правозахисника

   

У грудні 2012 року мешканці Херсона мали можливість переглянути найкращі фільми світової кінодокументалістики.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю, який вже вп’яте завітав до Херсонщині, увійшли 15 документальних стрічок, серед яких фільми-переможці 9-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних фестивалів документального кіно.

Всі покази вже традиційно були безкоштовними. Відкриті сеанси відбувалися в кінотеатрі «Мультиплекс». А цільові проходили впродовж усіх днів фестивалю у ВНЗ, школах, професійно-технічних училищах, коледжах Херсона, Нової Каховки, Білозерки, а також у пенітенціарних установах. Перегляди супроводжувалися обговореннями та дискусіями.

Напрочуд цікавими виявилися показ та обговорення стрічок «Тілом та душею» й «Грішна хвороба» у кінотеатрі «Мультиплекс». Під час заходів Наталя Козаренко, керівник громадської приймальні Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я, член правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини провела майстер-класи на тему «Як убезпечитися від протиправних дій міліції».

Також Н. Козаренко організувала обговорення, присвячене тематиці громадського контролю над міліцією, роздавала всім охочим брошури, підготовлені Асоціацією УМДПЛ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль