пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.12.2012 | Георгій Кобзар

В Херсоні кіно про права поєднали з майстер-класами від правозахисника

   

У грудні 2012 року мешканці Херсона мали можливість переглянути найкращі фільми світової кінодокументалістики.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю, який вже вп’яте завітав до Херсонщині, увійшли 15 документальних стрічок, серед яких фільми-переможці 9-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних фестивалів документального кіно.

Всі покази вже традиційно були безкоштовними. Відкриті сеанси відбувалися в кінотеатрі «Мультиплекс». А цільові проходили впродовж усіх днів фестивалю у ВНЗ, школах, професійно-технічних училищах, коледжах Херсона, Нової Каховки, Білозерки, а також у пенітенціарних установах. Перегляди супроводжувалися обговореннями та дискусіями.

Напрочуд цікавими виявилися показ та обговорення стрічок «Тілом та душею» й «Грішна хвороба» у кінотеатрі «Мультиплекс». Під час заходів Наталя Козаренко, керівник громадської приймальні Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я, член правління Асоціації українських моніторів дотримання прав людини провела майстер-класи на тему «Як убезпечитися від протиправних дій міліції».

Також Н. Козаренко організувала обговорення, присвячене тематиці громадського контролю над міліцією, роздавала всім охочим брошури, підготовлені Асоціацією УМДПЛ.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль