пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.04.2013
Армія

Обіцяли, рахували, і знов до армії призвали

   

В Україні, незважаючи на численні обіцянки керівництва Міністерства оборони щодо «призупинення призову» до армії, розпочато новий весняний призов.

За словами першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірала Ігоря Кабаненка, «завдяки тому, що контрактна армія для Міністерства оборони є пріоритетом номер 1», весняний призов буде значно менше торішнього

Планується, що під час цьогорічного весняного призову на військову службу піде 7,5 тис юнаків.

Також адмірал повідомив, що міністр оборони дав вказівку підготувати проект розпорядження щодо матеріального заохочення відмінників бойової підготовки. Це стосуватиметься всіх видів Збройних сил України.

І пообіцяв, що чисельність армії буде скорочена за рахунок частин забезпечення.

«Основне завдання військової реформи полягає у приведенні у відповідність чисельності особового складу бойових і не бойових частин: сьогодні 70 тисяч українських військовослужбовців проходять службу в бойових частинах і 112 тисяч – у частинах забезпечення. Така диспропорція негативно впливає на боєздатність Збройних сил. Отже, протягом наступних років кількість підрозділів забезпечення буде переглянуто», – зазначив Кабаненко.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Павло Лебедєв заявляв, що в 2013 році буде припинено призов до лав Збройних сил країни.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль