пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.06.2013 | Ірина Смертига
Вісті з пострадянських країн
джерело: tvi.ua

Росіяни виклали в інтернет архіви Сталіна

   

Федеральне архівне агентство Росії запустило сайт "Документи радянської епохи". На новому сайті вже розмістили понад 400 тис. матеріалів з особистого фонду Йосипа Сталіна і політбюро ЦК компартії.
В основу проекту лягли документи з Російського державного архіву соціально-політичної історії – колишнього Центрального партійного архіву КПРС. Усі матеріали розділені на два блоки: матеріали політбюро ЦК РКП(б) за 1919-1933 роки та матеріали з особистого фонду Сталіна за всі роки життя вождя.
Загальний обсяг становить 390 тисяч сторінок або приблизно 100 тисяч документів. Робота з оцифрування тривала близько п’яти років. Документи можна не тільки читати, а й роздруковувати, ставити закладки у тексті. Важливо й те, що користувачі можуть отримати код для цитування в соціальних мережах, наприклад, у Twitter та Facebook.
У перспективі також стане доступною англомовна версія сайту для інших країн світу, зокрема США. "Це буде платна передплата, частина доходу від якої надходитиме до бюджету Росії", – пояснив керівник Росархіву Андрій Артізов.
За словами Артізова, в планах Росархіву публікація до 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні документів про діяльність радянської військової адміністрації в Німеччині, німецького трофейного фонду та документів Державного комітету оборони.
12 червня 2013
джерело: paranormal-news.ru

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль