пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.06.2013
Права дітей
джерело: ua.korrespondent.net

У Венесуелі можуть заборонити годування дітей з пляшечки

   

Грудне вигодовування немовлят може незабаром залишитися єдиним легальним у Венесуелі. У парламенті у вівторок розглянуть законопроект про заборону використання спеціальних пляшок для годування, повідомляють латиноамериканські ЗМІ.

Мета прийняття незвичайного документа - стимулювання жінок до грудного вигодовування. Також повідомляється, що законопроект був внесений за ініціативою правлячої Єдиної соціалістичної партії Венесуели. Його дія поширюватиметься на дітей віком до шести місяців.

Планується заборонити використання всіх видів пляшечок для молока і сухих сумішей, крім випадків, коли мати не може годувати грудьми.

Як заявив депутат від правлячої партії Одаліс Монсон, подібні пристосування для вигодовування призводять до втрати контакту між матір’ю і немовлям, що заважає прояву любові між ними.

Закон, який заохочує грудне вигодовування, діє у Венесуелі з 2007 року. У разі прийняття нового законопроекту порушників штрафуватимуть, причому сума штрафів може досягати 50 тисяч доларів за офіційним курсом болівара.

Нагадаємо, раніше дослідження американських педіатрів показало, що близько 40% матерів почали годувати дітей твердою їжею ще до досягнення останніми чотиримісячного віку.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль