пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"201317
29.06.2013
джерело: www.novostimira.com.ua

Держдума відмовилася забрати із закону вираз «іноземний агент»

   

Як йдеться в листі голови комітету Держдуми у справах громадських об’єднань і релігійних організацій Ярослава Нілова, опублікованому на парламентському сайті, депутати відхилили проект Ради з прав людини при президенті Росії (РПЛ), що пропонує перейменувати в законі про НКО поняття «іноземного агента» на «організацію, фінансовану з іноземних джерел».

У парламенті пояснили, що запропоновані поправки не можуть бути прийняті, оскільки вони «значно розширюють поняття некомерційної організації, що виконує функції іноземного агента».

Депутати також зазначили, що закон про НКО в нинішньому вигляді служить для «забезпечення відкритості та публічності в діяльності некомерційних організацій, які виконують функції іноземного агента і спрямовані на організацію належного громадського контролю за їх роботою».

Раніше РПЛ направив до Держдуми прохання змінити поняття «іноземний агент». На думку правозахисників, під запропоновану ними назву повинні потрапляти всі НКО, які отримують грошові кошти з-за кордону, незалежно від того, яким видом діяльності вони займаються.

За матеріалами: lenta.ru

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль