пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
03.07.2013 | Степан Терновий
Катування та жорстоке поводження

Розгляд справи Павличенків перенесено на 23 липня.

   

Як сповіщає УНІАН, Апеляційний суд Києва переніс на 23 липня сьогоднішнє судове засідання у справі про розгляд скарги на вирок Дмитру та Сергію Павличенкам, засудженим за вбивство судді Шевченківського районного суду столиці Сергія Зубкова.

Це рішення суду викликане хворобою одного з суддів — членів судової колегії.

Як відомо, 2 жовтня 2012 року Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 року засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді. Це рішення було оскаржене. І 14 січня 2013 року Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги.

Також у своїй скарзі Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу проти слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

31 січня 2013 року Сергій Павличенко в Апеляційному суді заявив, що слідчі катували його за допомоги електроінструменту аби отримати "добровільне зізнання у скоєні злочину". А потім диктували йому як себе поводити під час допиту та слідчого експерименту.


На захист Павличенків піднялись футбольні фанати зі всієї України. Вони переконані у невинуватості засуджених.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль