пошук  
версія для друку
03.07.2013 | Степан Терновий

Врадієвські ґвалтівники були активними учасниками рейдерського захоплення «Агрофірми Корнацьких».

   

Як заявив журналіст Володимир Бойко в ефірі "5 каналу", співробітники Врадіївського райвідділу міліції були активними учасниками рейдерського захоплення «Агрофірми Корнацьких».

«Цей райвідділ є активним учасником рейдерського захоплення «Агрофірми Корнацьких», це вотчина пана Парсенюка, який до сьогоднішнього дня був начальником обласної міліції. А цей самий Дрижак – це його довірена особа. Власне, Парсенюк рятував свою довірену особу і похресника, який займається участю в рейдерських захопленнях», - заявив журналіст.

«Сам Парсенюк звідти родом, він розпочинав міліцейську кар’єру зі служби у Врадіївському відділі, був начальником цього райвідділу, там у нього довірені особи. І вони те, що грабували в Первомайському районі, звозили на елеватор у Врадівський район», - додав він.

Як відомо, 18 червня 2013 року на «Агрофірму Корнацьких» було вчинено напад групою осіб "характерної спортивної зовнішності", озброєних травматичними засобами. Співробітники МВС, що прибули на місце подій, як стверджують очевидці, мали завдання "прикривати спортсменів" та заважати співробітникам агрофірми чинити спротив нападникам.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль