пошук  
версія для друку
09.07.2013 | Степан Терновий
джерело: uanews.dp.ua

У Кривому Розі міліціонер побив затриманого. Відеорегістратор побиття зафіксував. Прокуратура не може збагнути, як таке може бути.

   

Один із співробітників Дзержинського районного відділу міліції Кривого Рогу бив людини, затриманого за хуліганство, безпосередньо в холі відділення, прямо під відеореєстраторог. Цю історію сьогодні, 8 липня, розповіла прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

Як з’ясувалося, правоохоронець затримав хулігана за протиправні дії, застосувавши до нього силу. А після цього привіз до райвідділу, де почав бити його буквально «на камеру» - у холі відділення, в прямій видимості відеореєстратора.

«Скажіть, будь ласка, якою треба бути людиною, представником влади з погонами на плечах, щоб наносити тілесні ушкодження, перебуваючи в холі райвідділу, розуміючи, що відбувається відеорегістрація всього, що відбувається в цьому приміщенні? - говорить Наталія Марчук. - Приклади злочинів все дуже зухвалі, але ми повинні про них говорити».

За даним фактом розпочато та передано до суду кримінальну виробництво за ознаками статті 127, ч.1 і ст.363. КК України. Крім того, за фактами застосування тортур тільки в цьому році до суду направлено три кримінальні провадження, в яких повідомляється про підозру 5 працівників міліції.

Також за перше півріччя 2013 року в органах виявлено 47 злочинців: 33 міліціонера, 8 податківців, 4 співробітника пенітенціарної системи, 1 митник і працівник державної охорони. При цьому за факти корупції до кримінальної відповідальності притягнуто 14 працівників міліції і 3 податківця.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль