пошук  
версія для друку
23.07.2013 | Степан Терновий

У Джанкої міліціонери відбили затриманому селезінку.

   

У неділю до Джанкойської ЦКЛ був доставлений місцевий мешканець 1966 року народження з тяжкими травмами. За словами потерпілого, ці травми він отримав від співробітників міліції, які у такий спосіб намагались отримати від нього потрібні їм покази.

20 липня 2013 року Володимира Ткаченка 6 годин допитували у Джанкойському міському відділі міліції. Коли допит закінчився, Володимир не міг самостійно пересуватись і сповістив дружині, що його жорстоко побили. В ніч на неділю Володимиру стало зле, дружина викликала "швидку", яка й доправила потерпілого до Джанкойської ЦКЛ, де йому була зроблена операція з видалення селезінки, зупинена кровотеча та знайдена кров у нирках. Стан хворого важкий, він перебуває у реанімаційному відділенні.

Факт нанесення тілесних ушкоджень місцевому жителю був зареєстрований Джанкойською міжрайонної прокуратурою у Єдиному реєстрі досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією правопорушення за ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення повноважень, що супроводжувалося насильством). Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК. Зараз групою слідчих міжрайонної прокуратури проводяться необхідні слідчі з метою встановлення осіб, причетних до скоїння злочину.

Прес-служба кримської міліції підтвердила відкриття карного провадження по справі. "У разі підтвердження факту заподіяння тілесних ушкоджень громадянину співробітником міліції, керівництво Головного управління кримської міліції гарантує повне і максимально об’єктивне проведення перевірки обставин події та притягнення винуватця до відповідальності згідно закону",-- наголошує прес-служба міліції.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль