пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
19.08.2013 | Аліна Бондар
Доступ до інформації

Мінрегіон нібито хоче почути про проблеми із доступом до генпланів

   

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до 22 серпня 2013 року доручило обласним державним адміністраціям відзвітуватися про стан доступу до містобудівної документації у кожній області.

Оскільки обласні держадміністрації раніше не приділяли належної уваги цьому питанню, а генеральні плани переважно лишаються недоступними для громадян, існує можливість, що Міністерство так і не отримає достовірну інформацію про стан доступу до генпланів на місцях.

Тому громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (СЦГІ) закликає всіх небайдужих громадських активістів «допомогти владі виконати її роботу».

Якщо хтось має факти порушення міськими радами права громадян на доступ до містобудівної документації – слід інформувати про це обласні держадміністрації та Мінрегіон.

Надсилайте свої листи головам обласних адміністрацій та на загальну електронну адресу Міністерства [email protected] або у відділ по роботі із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації [email protected]. Поштова адреса Міністерства: 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9. Ваше звернення матиме більше шансів бути врахованим, якщо ви надішлете його до 20 серпня.

Орієнтовний зразок листа можна знайти тут:

Повідомити СЦГІ про результати своїх звернень можна на електронну адресу: [email protected]


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль