пошук  
версія для друку
19.09.2013 | Степан Терновий

Персональні дані українців захищатиме представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

   

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська оголосила конкурс на посаду представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, що відповідатиме за захист персональних даних,-- повідомляє УКРІНФОРМ.
 
«Буде створений новий пост – представника уповноваженого із захисту персональних даних. Це є одним із кроків на шляху європейської інтеграції», – зазначила вона. Пані Лутковська зазначила, що до участі у конкурсній комісії запрошені представники Єврокомісії, Ради ЄС, Представництва ООН в Україні.
 
Конкурс відбудеться наприкінці вересня.
 
Валерія Лутковська нагадала, що з 1 січня 2014 року в Україні змінюється система реалізації функцій держави із захисту персональних даних. Зокрема, функція контролю із захисту прав людини при обробці персональних даних переходить до Омбудсмана.
 
Вона також зазначила, що на сьогодні вже активно працюють представник уповноваженого із діяльності національного превентивного механізму проти тортур, представник з питань дискримінації, гендерної рівності і прав дитини, представник із захисту соціальних і економічних прав, а також інші.
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль