пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.10.2013 | Богдан Міщанський
Вісті з пострадянських країн

Mail.Ru відмовилась порушити таємницю листування. Mail.Ru має заплатити штраф

   

Як повідомляють ЗМІ, Банк Росії виніс рішення про притягнення Mail.Ru Group до адміністративної відповідальності та стягнення штрафу в розмірі 500 000 рублів за відмову надати дані про особистому листуванні.

30 серпня 2013 Федеральна служба з фінансових ринків Росії (з 1 вересня 2013 її повноваження передані Банку Росії) звернулася в Mail.Ru Group з вимогою надати відомості про те, з ким користувач Пошти Mail.Ru здійснював листування за певний період. Компанія відмовила в наданні цих даних, оскільки вони являють собою таємницю особистого листування та охороняються російською Конституцією, за що і була оштрафована .

Як зазначив Антон Мальгін, керівник юридичної служби компанії, відомості про те, з ким користувач здійснює листування за той чи інший період, відносяться до таємниці листування, що охороняється п. 2 ст. 23 Конституції РФ, яка має пряму дію. Розголошувати її Mail.Ru не має права без відповідного рішення суду. Відповідно, в компанії не згодні з винесеним рішенням Банку Росії і мають намір його оскаржувати в судовому порядку після отримання тексту постанови.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль