пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
21.10.2013 | Богдан Міщанський
Соціально-економічні права

Міністерство освіти і науки України сплатить стипендію студенту Олександру Топорівському за рішенням суду

   

Як повідомляють "Українські національні новини", Окружний адміністративний суд м. Києва затвердив умови мирової угоди і закрив провадження у справі Олександра Топорівського проти Міністерства освіти і науки України. Про  це повідомив юрист, кандидат юридичних наук Станіслав Батрин.

Причиною звернення до суду стала невиплата стипендії Президента України студенту-переможецеві міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Олександру Топорівському в зв’язку з бездіяльністю Міністерства освіти і науки України.

Представники Міністерства освіти і науки України запропонували студенту укласти мирову угоду про те, що стипендіальна нагорода буде виплачена, але тоді, коли будуть внесені доповнення до законодавства про державний бюджет. Це мало означати, що виплата залежала б від Верховної Ради України, яка, за законом, ухвалює такі зміни. Що, властиво, позивача не задовольнило.

В результаті переговорів сторін було досягнуто домовленості про те, що стипендія буде виплачена студенту не пізніше 30 листопада 2013 року незалежно від будь-яких обставин. Окружний адміністративний суд затвердив такі умови і провадження у справі закрив.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль