увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 28.09.2016 18:25
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingПоки Державні реєстри працюють "бездоганно", Мінюст розробляє для них нове програмне забезпечення.

11.11.13 | Степан Терновий

Перед вихідними на минулому тижні знову виникли збої в роботі державних реєстрів. Про це ЗМІ повідомила компанія-розробник програми для держреєстрів «Арт-мастер». На доказ були викладені скріншоти форуму, на якому спілкуються нотаріуси, де вони скаржилися на зупинку роботи програми.

«Арт-мастер» звинуватила Міністерство юстиції в тому, що нібито чиновники приховують від громадськості реальний стан справ і що з реєстрами виникли серйозні проблеми.

Також компанія-розробник заявляє про постійному пресингу з боку силових структур.

Після збоїв у роботі держреєстрів, що сталися на початку жовтня, Міністерство юстиції звинуватило в цьому розробників програмного забезпечення. А вже за тиждень, 7 жовтня, Міністерство юстиції повідомив, що роботу єдиних та державних реєстрів повністю відновлено.

14 жовтня 2013 року рахунки «Арт-мастера» були заблоковані, а 24 жовтня, за повідомленням компанії, їхній головний офіс захопила група невідомих людей.

Міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що міністерство має серйозні підозри про те, що «Арт-мастер» втручається в роботу державних реєстрів.

А вже сьогодні, 11 листопада 2013 року, прес-служба Міністерства юстиції сповістила, що міністерство розпочало розробку нового програмного забезпечення для державних реєстрів. “З метою покращення обслуговування населення та забезпечення надання доступу до інформаційних ресурсів через мережу Інтернет розпочато розробку нового програмного забезпечення”,- йдеться у повідомленні.

Компанія-розробник програмного забезпечення держреєстрів ТОВ «Арт-мастер» заявила, що держреєстри працюють без захисту і можуть бути зламані третіми особами.

дивись також:
Програмне забезпечення Єдиних і Державних реєстрів, зламане 1-3 жовтня, досі працює некоректно
"Болгарка" - нова зброя "силовиків"
"Транзитний сервер": реінкарнація у "Держінформ’юсті"
Персональні дані українців стали не тільки товаром, але й зброєю у кланових "розборках"
МВС намагається полегшити собі життя і встановити тотальний контроль руками "Укрзалізниці"
Копії паспортів українських громадян продають гуртом і вроздріб.

коментарі

новий коментар