пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.11.2013 | Георгій Кобзар
Вибори

Членів виборчих комісій будуть навчати в онлайн режимі

   

У Києві відбувся тренінг для тренерів з організації онлайн навчання членів виборчих комісій.

Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці із Центральною виборчою комісією була розроблена і запроваджується Система онлайн навчання членів виборчих комісій.

Дана Система дозволяє охопити значну аудиторію користувачів за мінімальних організаційних і матеріальних витрат, а також має низку інших переваг, зокрема: можливість контролювати зміст навчальних матеріалів та якість навчання, застосовувати індивідуальний та груповий підхід до навчання, робити статистичний аналіз проблемних питань, підтримувати зворотній зв’язок із користувачами.

Онлайн Cистема навчання членів виборчих комісій має великий запас гнучкості і може використовуватись як для навчання членів виборчих комісій, так і для підвищення рівня знань та інформування інших учасників виборчого процесу. Крім того, Cистема може бути використана як допоміжний інструмент при проведенні очного навчання.

З метою залучення максимально ширшого кола зацікавлених сторін до використання Системи, Координатор проектів ОБСЄ в Україні у співпраці із ЦВК організували навчання майбутніх тренерів з роботи в Системі для членів виборчих комісій.

До участі в тренінгу були запрошені фахівці від парламентських політичних партій та неурядових громадських організацій, що мають досвід роботи у сфері підготовки членів виборчих комісій.

Програма навчання включала такі питання, як основи виборчого права, методика викладання, використання функціональних можливостей Системи онлайн навчання.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», який виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Уряду Канади та Міністерства закордонних справ Норвегії.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль