увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 15:10
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingСистема Євромайдан SOS закликає не піддаватися на жодні провокації

01.12.13

Силами активістів, журналістів та юристів запрацювала система Євромайдан SOS, яка пов’язує між собою учасників Євромайданів, які потребують допомоги (насамперед, правової), та тих, хто може її надати.

Сторінка Євромайдану SOS на Facebook

Громадські спостерігачі «ОЗОН» відзначають, що попри величезну кількість учасників акції на вулицях ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ правоохоронці!!!! Складені палки, коктелі Молотова, групи «тітушек», тільки два міліціонери біля входу на Майдан та біля пам’ятника Леніну, та НУЛЬ міліціонерів на Хрещатику та у прилеглих провулках дають підстави стверджувати, що влада не прийняла ЖОДНИХ ЗАХОДІВ для забезпечення безпеки на вулицях та ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ. З огляду на те, що велика кількість міліції – звична практика роботи навіть просто на концертах, то така ситуація несе пряму загрозу для людей та викликає підозри, що це РОБИТЬСЯ СВІДОМО!!!

МИ ЗАКЛИКАЄМО УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ БУТИ ДУЖЕ УВАЖНИМИ ТА НЕ ПІДДАВАТИСЯ НА ЖОДНІ ПРОВОКАЦІЇ!!!!

ДРУЗІ! Якщо ви стаєте свідками подібних ситуацій – ДЗВОНІТЬ 102 та ВИМАГАЙТЕ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ ВТРУТИТИСЯ В СИТУАЦІЮ ТА ІЗОЛЮВАТИ ПРОВОКАТОРІВ ВІД УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ!!!!

дивись також:
Рекомендації для тих, хто постраждав під час розгону Євромайдану
Жертвам і свідкам розгону на Майдані Незалежності – правова допомога
«Беркут» жорстоко розігнав Євромайдан (+відео)
Євген Захаров: Спротив може бути радикальним, але виключно ненасильницьким!