увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 22:02
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingНачальника «Житлокомунсервісу» суд оштрафував за ненадання інформації

09.12.13 | Юрій Чумак

Начальника Комунального підприємства «Балаклійський Житлокомунсервіс» суд притягнув до адміністративної відповідальності за неправомірну відмову у наданні інформації на запит Чугуївської правозахисної групи.

Балаклійський районний суд Харківської області, розглянувши матеріали, що надійшли з прокуратури Балаклійського району щодо притягнення до адміністративної відповідальності начальника КП, прийшов до висновку, що судження останнього про те, що

Отже, суд покарав порушника Закону України «Про доступ до публічної інформації» штрафом у 25 неоподаткованих мінімумів громадян.

Нагадаємо, нещодавно кілька мешканців м. Балаклія поскаржилася до ЧПГ на те, що тарифи на житлово-комунальні послуги у місті, є, м’яко кажучи, вищими за їх якість.

ЧПГ підготувала низку запитів на інформацію до органів влади й місцевого самоврядування, а також до низки комунальних підприємств Балаклійського району, щоб з’ясувати, наскільки обґрунтованими є ті платежі, що сплачують балаклійці за обслуговування своїх помешкань.

Однак, на відміну від інших установ, які надали відповіді, керівництво КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» вирішило «піти іншим шляхом»: замість того, щоб описати, яку масштабну роботу їх працівники проводять щоденно та які затрати на це витрачаються, написали казуїстичний лист, зміст якого зводився до того, що «Чугуївській правозахисній групі» взагалі нічого сунутися до питань, які стосуються мешканців Балаклії.

Після повторного запиту та повторної ж відмови правозахисники були вимушені звернутися до прокуратури, працівники якої склали відповідний протокол про скоєння адміністративного правопорушення.

дивись також:
Громадськість має право знати, на що і як витрачаються бюджетні кошти
Голова парламенту зобов’язав нардепів оприлюднити списки своїх помічників
Помічники нардепів не є секретними агентами
Апаратні таємниці
Сподівання на розуміння не виправдалися
Щоб чиновники не «морозилися»

коментарі

новий коментар