пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
11.01.2014 | Сергій Григор’єв
Правоохоронні органи

У Харкові «тітушки» увірвалися до «Книгарні Є». Звісно, не для того, щоб почитати

   

11 січня 2013 р., близько 17.00, до приміщення книгарні, в якій тривала робота секції «Стратегії громадянської освіти» Форуму Євромайданів, увірвалися «тітушки».

Аби вони вміли читати, можливо, були б збентежені кількістю та якістю книжок, представлених у цій книгозбірні. Проте два десятки нападників побили хлопців, що стояли на охороні при вході, одному з них розбили до крові обличчя, розтрощили скляні двері, закинули до книжкового магазину димову шашку і розпилювали з балончиків сльозогінний газ.

Через задимлення активісти змушені були залишити приміщення.

Характерно, що безпосередньо перед нападом евромайданівці бачили поблизу «Книгарні Є» «Тойоту Прадо» з номерами 777, що, за харківськими «поняттями», вішають на свої авто місцеві «авторитетні» міліціонери.

А сама міліція інформує, що «для з’ясування обставин пригоди вирушили працівники слідчо-оперативної групи Дзержинського райвідділу міліції… Виявлено пошкодження книжкових шаф, встановлюються та допитуються свідки події. Наразі за вказаним фактом проводиться подальша перевірка».

Зазначимо, що того ж дня близько 20 «тітушок» чинили спроби увірватися до приміщення харківської Свято-Дмитріївської Української Автокефальної церкви, де розпочався Форум Євромайданів. Але далеко не скляні двері собору не піддалися. А незабаром 18 нападників були затримані. Правопорушники доставлені до Ленінського РВ м. Харкова «для з’ясування усіх обставин події та прийняття процесуального рішення».


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль