пошук  
версія для друку
26.02.2014 | Юрій Чумак

Досить роз’єднувати Україну тінями минулого – потрібно будувати майбутнє!

   

В Україні відбулися революційні зміни – відсторонений від влади корумпований режим Януковича.

Зараз гостро необхідні кардинальні перетворення в суспільно-політичному житті держави і в соціально-економічній сфері.

Потрібно сформувати уряд професіоналів, який працюватиме в інтересах народу і держави, а не партійно-політичних чи фінансово-олігархічних груп впливу.

Потрібно створити умови для швидкого розвитку економіки та залучення інвестицій, ліквідувати множинні контролюючі інстанції, що залишилися рудиментами у спадок від радянської системи, такі як санепідемстанція, пожежна інспекція, УБЕЗ (колишнє ОБХСС), і мінімізувати кількість тих, що були створені вже в роки незалежної України.

Потрібно провести жорстку ротацію кадрів у правоохоронних органах. При цьому основними критеріями для того, щоб людина продовжувала свою службу, повинні стати не швидкість, з якою вона «перейшов на бік народу» та чиношанування, а професіоналізм і порядність. Міліцію потрібно перетворити з «державного озброєного органу виконавчої влади» на правоохоронну структуру, яка стоїть на службі у народу.

Потрібно максимально залучити до управління державою та прийняття рішень на місцевому рівні громадськість. Думка народу має враховуватися максимально, консультації з громадськістю та громадський контроль повинні стати приводними ременями, що дозволяють механізму влади та місцевого самоврядування ефективно працювати.

Революційна доцільність повинна залишитися в минулому. Неухильне слідування Закону, дотримання прав і свобод людини, верховенство права повинні перетворитися з красивих гасел на повсякденну реальність, на засадах якої тільки й може ґрунтуватися демократична європейська держава .

Ленін і Бандера давно померли – годі роз’єднувати Україну тінями минулого – потрібно будувати майбутнє! Соціальне взаєморозуміння і партнерство – замість штучного поділу і політиканства! У нашій країні немає «бандерівців» і «москалів», а є народ однієї великої України!

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль