увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 26.09.2016 23:49
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingДмитро Рева та Лев Просвірін – на свободі!

11.03.14

Сьогодні, 11 березня, суд закрив справу проти «пособників» дніпропетровських терористів – Дмитра Реви та Льва Просвіріна.

Прокуратура відмовилася підтримувати обвинувачення з огляду відсутності доказів вини. Після перебування у нарадчій кімнаті суд ухвалив рішення звільнити з-під варти Д. Реву та Л. Просвіріна у залі суду.

Нагадаємо, 27 квітня 2012 року в Дніпропетровську пролунали чотири вибухи в урнах для сміття в центрі міста. Постраждала 31 людина. Терористи вимагали 4, 5 мільйони доларів викупу, інакше вибухи триватимуть. 1 червня 2012 року тодішній Генпрокурор В. Пшонка повідомив, що справу за фактом вибухів повністю розкрито, і що в справі достатньо доказів для арешту затриманих напередодні чотирьох підозрюваних.

За даними слідства двома роками раніше та сама терористична група здійснила вибухи в Дніпропетровську, восени 2011 року – в Харкові та Запоріжжі, і знову ж таки у Дніпропетровську. Двоє обвинувачених визнали свою вину: Віктор Сукачов – частково, Віталій Федоряк – повністю.

Проте, Дмитро Рева та Лев Просвірін винними себе не визнавали – Рева весь час, Просвірін спочатку написав явку з повинною, потім від неї відмовився і вже не сходив з цієї позиції.

дивись також:
Фантомні «теракти» у Харкові
Слідчі сфальсифікували справу? Ну то й що? Все давно визначено: "Рева будєт сідєть!"
"Терорист" Віктор Сукачов голодує вже два тижні. На знак протесту проти порушень КПК.

коментарі

новий коментар