пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
20.06.2014 | Сергій Григор’єв

Бойовики батальйону «Восток» викрали 29 осіб з донецького реабілітаційного центру

   

У Донецьку 17 червня о 3:00 ранку близько тридцяти бойовиків батальйону «Восток» напали на християнський реабілітаційний центр благодійної організації «Вечірнє світло», що знаходиться за адресою: вул. Фінська, 20.

Про це повідомив пастор Генічеської церкви «Слово Життя», що курирує центр. Священнослужитель повідомив, що на момент нападу в будівлі знаходилося 26 осіб. Бойовики завантажили полонених в мікроавтобус, що належить благодійній організації, і відвезли їх в невідомому напрямку. Дорогою терористи заїхали додому ще до одного співробітника центру та затримали його.

«О 6 ранку невідомі подзвонили керівникові реабілітаційного центру і, представившись бойовиками батальйону «Восток», запросили його приїхати за адресою: вул. Елеваторна, 1-а, на переговори. Ніяких вимог вони не виставляли, стверджували лише, що нібито хлопці були пов’язані з «Правим сектором». Разом зі своїм помічником керівник вирушив за вказаною адресою. Близько 12.00 зв’язок з ними обірвалася», – зазначив пастор.

Таким чином, у полоні в терористів опинилися 29 осіб – як ті, що проходили реабілітацію від наркоманії та алкоголізму, так і працівники центру.

Родини реабілітантів звернулися до мера Донецька і в міський відділ міліції за допомогою – повідомила прес-служба церкви «Слово життя». Начальник УВС м. Донецька Сєднєв пообіцяв допомогти у звільненні незаконно затриманих мирних жителів, половина з яких хворі і потребують щоденного лікуванні.

Служителі церкви звернулися до міжнародних інституцій з проханням захистити права мирних жителів.

Нагадаємо,  800 пацієнтів замісної підтримувальної терапії нещодавно були позбавлені життєво-важливого лікування в окупованому Росією Криму, більше тисячі пацієнтів на Донбасі опинилися перед реальною загрозою залишитися без замісних препаратів вже найближчими днями.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль