увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 03:18
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingБойовики батальйону «Восток» викрали 29 осіб з донецького реабілітаційного центру

20.06.14 | Сергій Григор’єв

У Донецьку 17 червня о 3:00 ранку близько тридцяти бойовиків батальйону «Восток» напали на християнський реабілітаційний центр благодійної організації «Вечірнє світло», що знаходиться за адресою: вул. Фінська, 20.

Про це повідомив пастор Генічеської церкви «Слово Життя», що курирує центр. Священнослужитель повідомив, що на момент нападу в будівлі знаходилося 26 осіб. Бойовики завантажили полонених в мікроавтобус, що належить благодійній організації, і відвезли їх в невідомому напрямку. Дорогою терористи заїхали додому ще до одного співробітника центру та затримали його.

«О 6 ранку невідомі подзвонили керівникові реабілітаційного центру і, представившись бойовиками батальйону «Восток», запросили його приїхати за адресою: вул. Елеваторна, 1-а, на переговори. Ніяких вимог вони не виставляли, стверджували лише, що нібито хлопці були пов’язані з «Правим сектором». Разом зі своїм помічником керівник вирушив за вказаною адресою. Близько 12.00 зв’язок з ними обірвалася», – зазначив пастор.

Таким чином, у полоні в терористів опинилися 29 осіб – як ті, що проходили реабілітацію від наркоманії та алкоголізму, так і працівники центру.

Родини реабілітантів звернулися до мера Донецька і в міський відділ міліції за допомогою – повідомила прес-служба церкви «Слово життя». Начальник УВС м. Донецька Сєднєв пообіцяв допомогти у звільненні незаконно затриманих мирних жителів, половина з яких хворі і потребують щоденного лікуванні.

Служителі церкви звернулися до міжнародних інституцій з проханням захистити права мирних жителів.

Нагадаємо,  800 пацієнтів замісної підтримувальної терапії нещодавно були позбавлені життєво-важливого лікування в окупованому Росією Криму, більше тисячі пацієнтів на Донбасі опинилися перед реальною загрозою залишитися без замісних препаратів вже найближчими днями.

дивись також:
У звільненому від сепаратистів Слов’янську знайдено 3 масових поховання
Терористи з «ДНР» запровадили «смертну кару»
У Горлівці випустили з в’язниці бандитів, щоб ті служили бандитам?
Дончане остались один на один с беспределом вооруженных лиц
Президентські вибори – 2014 на Донеччині: оцінка загроз
Пройдут ли выборы 25 мая в Луганской области? (обновлено)