увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 28.09.2016 08:13
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingНа Запоріжжі суд заборонив сепаратистську «Слов’янську гвардію»

23.06.14 | Сергій Григор’єв

Запорізький окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури Запорізької області та заборонив діяльність громадської організації «Слов’янська гвардія».

Як повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, за результатами прокурорської перевірки було встановлено, що «Слов’янська гвардія» здійснювала свою діяльність з порушенням законодавства, а сама практика організації не відповідає заявленій у статуті меті.

І суд погодився з доводами прокуратури про те, що діяльність «Слов’янської гвардії» суперечить основним засадам утворення та діяльності громадських організацій, більш того, загрожує безпеці України, а також направлена на ліквідацію незалежності нашої держави, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності, пропаганду війни та насильства, і з таких підстав підлягає забороні.

Нагадаємо, що позов до адміністративного суду прокуратура Запорізької області пред’явила на початку травня 2014 року, після того, як «Слов’янська гвардія», яка нібито виступає «за Велику Україну» та «за єдність слов’ян», провела низку відверто проросійських акцій із закликами створення так званої «Новоросії». Вочевидь, на думку очільників організації, «великою» Україна може бути лише після ліквідації її незалежності та «злиття в екстазі» слов’янської єдності з Росією.

Керманич «Слов’янської гвардії», що сконала після рішення суду, декотрий Володимир Рогов патетично заявив в Інтернеті, що «ця заборона змусить нас з подвоєною силою боротися за звільнення і визнання Новоросії». Можливо, доборяться до буцегарні…

дивись також:
Європейський суд визнав, що «Угорську Гвардію» розігнали законно