пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
25.07.2014 | Сергій Григор’єв

У Горлівці випустили з в’язниці бандитів, щоб ті служили бандитам?

   

У Горлівці бойовики «випустили» з колонії близько 150 засуджених, записавши їх до лав «армії ДНР».

Терористи в Горлівці Донецької області звільнили з колонії 150 засуджених для залякування місцевого населення. Про це 24 липня 2014 р. повідомив прес-секретар інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко. За його словами, у Горлівці бойовики, які мають великі втрати живої сили, звільнили з місцевої колонії 150 засуджених, озброїли їх і використовують для залякування місцевого населення і здійснення опору силам АТО.

Щоправда, прес-служба Державної пенітенціарної служби України того ж дня спростувала ці відомості:

«У мережі Інтернет з’явилась інформація щодо незаконного звільнення 150 засуджених з однієї з виправних колоній у м. Горлівка. У зв’язку з цим інформуємо, що у межах адміністративної території м. Горлівка Донецької області розташовано три установи виконання покарань, у яких відбувають покарання засуджені чоловіки. Випадків незаконного звільнення засуджених не було, обстановка задовільна».

Нагадаємо, 30 травня з Калінінської виправної колонії №27 терористи вивезли понад 70 автоматів Калашникова, патрони і магазини до них.  Про це на умовах анонімності повідомляв співробітник ВК №27, додавши, що при цьому бойовики «залишили достатню кількість зброї для охорони території». 

Як заявляв раніше голова ДПтСУ Сергій Старенький, в зоні АТО в Донецькій і Луганській областях відбувають покарання близько 25% усіх засуджених по Україні.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль