увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 06:12
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingТимчасова слідча комісія ВР з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі та Маріуполі підготувала звіт та направила його на розгляд депутатам

08.09.14 | Яна Смелянская

13 травня 2014 року Верховною Радою України була утворена Тимчасова слідча комісія з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України.
Основним завданням Комісії було визначено одержання повної та достовірної інформації щодо обставин масових вбивств мирних громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей.
20 червня роботу Комісії було продовжено на чотири місяці із заслуховуванням звіту про виконану роботу на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше 5 вересня.
2 вересня Тимчасова слідчаї комісія затвердила Звіт про результати вивчення обставин масових вбивств мирних громадяну травні місяці.
5 вересня у секретаріаті ВР було зареєстровано проект Постанови № 5041 "Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України ".
8 вересня проект Постанови було передано на попереднє ознайомленя у Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України та Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Ознайомитися з текстом Звіту можно за цим посиланням - "Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України "

коментарі

новий коментар