увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 20:18
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingСтворено Міжвідомчий центр допомоги громадянам з питань звільнення полонених та заручників

08.09.14 | Яна Смелянская

Згідно доручення Президента України на майданчику СБУ створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти. Про це було вирішено на установчому засіданні Центру під головуванням очільника СБУ Валентина Наливайченка. Керівником-координатором Центру визначено заступника голови СБУ генерал-лейтенанта Віталія Яловенко. У нараді приймали участь представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Національної гвардії, Держприкордонслужби України.
Ініціаторами створення центру виступили «39-а Жіноча сотня самооборони Майдану, представники громадських ініціатив «Донбас СОС» і «Восток СОС», благодійний фонд «Підтримай Армію України», Всеукраїнське об’єднання «Патріот», пошукові ініціативи Майдану, волонтерська «гаряча лінія» при Міністерстві оборони України
Як підкреслив В.Наливайченко: «Люди повинні знати, куди можна звернутися і отримати інформацію про знайомих або родичів. Пам’ятати ім’я кожного патріота, хто віддав життя, здоров’я в боротьбі за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України - наш з вами обов’язок. Рішення Президента потребує підтримки на законодавчому рівні ».
Голова СБУ також заявив про те, що ця робота є своєрідною гуманітарною місією і повинна бути максимально відкритою для людей. До роботи державного органу щодо створення реєстру планується залучити вітчизняні та міжнародні громадські організації, волонтерські рухи, які вже сьогодні займаються долями військовослужбовців та їх сімей.
Центр розташований за адресою: м. Київ, вул.Ірининська, 4.
Для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія»: 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна пошта polonhelp@ssu.gov.ua

коментарі
14.09.14 | Natalia
Прошу зреагувати на це пповідомлення. Якщо вказана нижче публікація правдива, цих хлопців необхідно спасти. Вам краще знати, куди передати подібну інформацію. Кожне життя цінне. І якщо ці хлопці іще живі ... дай Боже, щоб їм прийшли на допомогу. Дякую.
https://www.facebook.com/groups/1512314705653776/permalink/1543980299153883/

Доки у Савіка говорять про вибори, одна зовсім старенька бабуся додзвонилася до мене з стаціонарного телефону. Вона говорить, що з Іловаського котла не всі вийшли, в хуторі Оленівка Старобешівського району в полі, в кукурудзі, наші солдати, вже другий тиждень їдять кукурудзу, їм пропонують здатися, але вони не здаються, вони не вірять, що днр-лнр дотримають слово. Їх там близько двох сотень, мобільні не працюють. Про них забули, їх покинули, сьогодні зранку три хлопця вийшли з поля здатися - їх розстріляло денеерівське угрупування "Призрак". Біля поля до 150-ти осіб лежить вбитих, вони хочуть поховати своїх побратимів, і в ночі, по одному намагаються під обстрілами затягнути до кукурудзи хоча б по декілька тіл за ніч, щоб вшанувати їх пам’ять. Бабуся вже попрощалася з власним життям, вона знає, що її можуть розстріляти за те, що вона під кулями носить їжу їхньому ворогу, Говорила на цю тему щойно з хлопцями, які лежать поранені в лікарні, бабуся мені передала список тих, хто ще живий, тож солдати коли його прочитали готові були просто зараз без ніг, без рук повертатися до Іловайську по своїх побратимів.

новий коментар