увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 18:33
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingБойовики ДНР и ЛНР порушують умови припинення вогню на сході України

09.09.14 | Яна Смелянская

Нагадаємо, 5 вересня на переговорах у Мінську представники ополченців, України і ОБСЄ підписали протокол про припинення бойових дій на сході України. Але вже сьогодні Міністерство оборони України повідомляє, що за час перемир’я на території східної України більше десяти військовослужбовців загинуло та 30 отримали поранення. Незважаючи на провокації бойовиків, українські військовослужбовці дотримуються умов перемир’я і відкривають вогонь виключно у відповідь.
В свою чергу координатор групи «Інформаційний супротив» Дмитро Тимчук кілька годин тому на своїй сторінці у фейсбуці повідомив: «Російскі війска та террористи продовжують грубо порушувати умови перемир’я, обстрілюючи позиції українських військових, в т.ч. з застосуванням тяжкого озброєння».
За словами Тимчука позиції українських підрозділів на території аеропорту в Донецьку були обстріляні 4 рази: 2 рази з мінометів і 2 рази з застосуванням РСЗО БМ-21 «Град». Також з РСЗВ БМ-21 «Град» обстріляний базовий табір українських військ поблизу н.п.Тоненьке. З мінометів обстріляні позиції НД України поблизу н.п.Докучаевська. Також з мінометів обстріляно блок-пост українських військ поблизу н.п.Дебальцево. Терористи із застосуванням стрілецької зброї вчинили спробу атаки на опорний пункт українських військ поблизу н.п.Родніковое.
В свою чергу в штабі ДНР неодноразово заявляли, що саме українські військові не дотримуються режиму припинення вогню.

коментарі

новий коментар